1               2

Pro zakoupení tohoto balíčku 7 golfových fee na skvělých hřištích uhraďte částku 1 995 Kč na účet číslo 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo v ČGF.         Následně nám na email klub@bestgolf.cz zašlete Vaše jméno, telefonní číslo a registrační číslo v ČGF. Na základě těchto informací bude Vaše platba spárována s Vaší osobou.

3           4

Po spárování platby obdržíte email s přístupovými údaji do rezervačního systému a s podrobným návodem, jak systém využívat. V rezervačním systému provedete registraci, která Vám bude do 3 pracovních dnů validována. Od této chvíle máte rezrvační systém plně zpřístupněn.         Již stačí vybrat volný termín na libovolném hřišti a telefonicky ověřit jeho dostupnost přímo u recepce. Obsazenost daného hřiště vidíte 14 dnů dopředu. Herní kapacita každého hřiště je 2 místa/den. Rezervovat můžete za 2 osoby zároveň. Nyní můžete užívat golfu opravdu naplno!