Klub 2019 970x310 285 mezistránka opr

Chcete hrát na skvělých golfových hřištích za senzační ceny? Pak si neváhejte rozšířit Vaše stávající golfové členství o balíček 7 golfových fee na skvělých hřištích za bezkonkurenční cenu 1 995 Kč. V rámci tohoto balíčku získáte:

• 1 x fee na golfové hřiště Líšnice - 9 jamek
  • 1 x fee na golfové hřiště Motol - 9 jamek
  • 1 x fee na golfové hřiště Stará Boleslav - 9 jamek
  • 1 x fee na golfové hřiště Poděbrady - 18 jamek
  • 1 x fee na golfové hřiště Molitorov - 18 jamek
  • 1 x fee na golfové hřiště Botanika - 18 jamek
  • 1 x fee na golfové hřiště Štiřín - 18 jamek

Pro zakoupení tohoto balíčku uhraďte částku 1 995 Kč na účet č. 27-7216800287/0100 jako variabilní symbol uveďte své členské registrační číslo v ČGF. Zároveň nám na mail klub@bestgolf.cz zašlete jméno, telefon a Vaše registrační číslo v ČGF, abychom mohli platbu spárovat s Vaší osobou. O dalším postupu Vás budeme informovat prostřednictvím emailu. V případě zájmu lze k tomuto balíčku her zakoupit také registraci do ČGF, a to za poplatek 1 000 Kč. Čerpání her v rámci tohoto balíčku se řídí podmínkami členství dle stanov klubu GCBBS. Přehledně zpracovaný postup zakoupení balíčku naleznete zde.

JAK TO FUNGUJE?

ZDÁ SE VÁM TO MÁLO? DEJTE SI NÁŠUP! DÍKY NAŠEMU ČLENSTVÍ BEST1 MŮŽETE HRÁT NA 10 ŠPIČKOVÝCH HŘIŠTÍCH ZCELA NEOMEZENĚ!

Klub TEE TIME 1541x754

Je pro Vás 7 hřišť málo a rádi byste hráli na těch nejlepších hřištích, která jsou u nás k dispozici? Pak si prohlédněte naše golfové členství BEST1, v rámci kterého získáte neomezenou hru na 10 špičkových hřištích, včetně takových hřišť, jako je Karlštejn, Kácov a Kunětická hora. Pro získání tohoto členství vyplňte přihlášku, která je k dispozici po kliknutí na následující tlačítko.