Golfové turnaje 2022

BESTGOLF letní turnaj

Golfový turnaj GC Bestgolf Blue Sky ve spolupráci s GC Pardubice

Lázně Bohdaneč 2. 8. 2022

Popis turnaje První z letošních turnajů proběhne začátkem srpna na golfovém hřišti v Lázních Bohdaneč. Turnaj je pořádán ve spolupráci s golfovým klubem Pardubice a ponese se v pohodovém duchu. Turnaj bude zahájen v 10:00 postupným startem. Preference na složení flightů posílejte na cepelak@bestgolf.cz. Vyhověno bude v případech, které nenaruší sport, plynulost turnaje a hru fair play. Každý účastník dostane vodu a tatranku do bagu. Oběd či další catering je v řešení (startovné je uvedeno bez stravování).
Pravidla turnaje

Hraje se 18 jamek dle platných Pravidel golfu a místních pravidel hřiště platných pro rok 2022.

Hraje se na stableford netto. 2 kategorie 0-24 HCP a 24,1-54 HCP. Rozsah kategorií a pravidla mohou být do začátku turnaje změněna pořadatelem.

Během turnaje jsou povoleny měřící zařízení a je povolena i doprava (buggy apod.)

Termín turnaje a další informace

Úterý 2. srpna Lázně Bohdaneč, start od 10:00

Průběh: Postupný start od 10:00. Po hře vyhlášení výsledků.

Startovné: Platí se pouze startovné 500 Kč (platba možná pouze v hotovosti).

Vložené soutěže: Longest drive - muži, ženy a Nearest to pin - společný

Kategorie: 2 kategorie 0-24 HCP a 24,1-54 HCP

Minimální účast: 25 přihlášených

Kapacita: 50 hráčů

Přihlášení: Přihlásit se můžete zde

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu.

V turnajích se bude hrát o věcné ceny, jako je například golfové vybavení, exkluzivní golfová vína, poukazy na nákup golfového vybavení apod.

Slapy barevné

O putovní pohár prezidenta GCBBS a mistrovství klubu

19. ročník turnaje O putovní pohár prezidenta GCBBS a 21. mistrovství klubu

Slapy 3. 10. 2022

Popis turnaje Také letos se můžete těšit na již tradiční turnaj O putovní pohár prezidenta klubu GCBBS, který bude stejně jako v minulých letech spojen s mistrovstvím klubu. Turnaj bude zahájen v 9:00 postupným startem. Preference na složení flightů posílejte na cepelak@bestgolf.cz. Vyhověno bude v případech, které nenaruší sport, plynulost turnaje a hru fair play. Každý účastník dostane vodu a tatranku do bagu.
Pravidla turnaje

O putovní pohár prezidenta GCBBS se hraje na stableford s úpravou HCP a mistrovství klubu se hraje na rány.

Mistrem a mistryní klubu se mohou stát pouze členové, kteří v době konání turnaje mají platné domovské členství GCBBS.

Turnaj bude uzavřený do 31. 8. pouze pro členy klubu GCBBS a od 1. 9. otevřen pro širokou veřejnost v případě nenaplnění kapacity turnaje

Termín turnaje a další informace

Pondělí 3. října Slapy, start od 9:00

Průběh: Postupný start od 9:00. Po hře vyhlášení výsledků.

Startovné: Platí se pouze startovné 600 Kč (platba možná pouze v hotovosti).

Vložené soutěže:  Longest drive - muži, ženy a Nearest to pin - společný

Kategorie:

O putovní pohár - HCP 0-54

Mistrovství klubu - HCP 0-24; HCP 24,1-54

Minimální účast: 25 přihlášených

Kapacita: 40 hráčů

Přihlášení: Přihlásit se můžete zde

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu.

V turnajích se se hraje o putovní pohár prezidenta. Dále budou připraveny ceny za umístění v soutěžích. Těšit se můžete na věcné ceny, jako je například golfové vybavení, exkluzivní golfová vína, poukazy na nákup golfového vybavení apod. Mistr a mistryně klubu získá voucher na členství v hodnotě 4.500 Kč na rok 2023, voucher je nepřenosný na jinou osobu.