Golfové turnaje 2019

Bestgolf Cup

Golfový turnaj GC Bestgolf Blue Sky ve spolupráci s GC Poděbrady

Poděbrady 1. 9. 2019

Popis turnaje První z letošních turnajů proběhne začátkem září na golfovém hřišti v Poděbradech. Turnaj je pořádán ve spolupráci s golfovým klubem Poděbrady a ponese se v pohodovém duchu. Turnaj bude zahájen v 9:00 postupným startem. Preference na složení flightů posílejte na partner@bestgolf.cz. Vyhověno bude v případech, které nenaruší sport, plynulost turnaje a hru fair play. Každý účastník dostane vodu do bagu. Po odehrání je pro každého účastníka připraven chutný oběd (překvapení z udírny).
Pravidla turnaje

Hraje se 18 jamek dle platných Pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF.

Hraje se na stableford s úpravou HCP 0 až 54 - kategorie mohou být upraveny ještě před začátkem turnaje, tak aby bylo reflektováno vyvážené složení hráčů z hlediska HCP a regulované možnosti výhry.

Během turnaje jsou povoleny měřící zařízení, ale je zakázána doprava (buggy apod.)

Termín turnaje a další informace

Neděle 1. září Poděbrady, start od 9:00

Průběh: Postupný start od 9:00. Po hře oběd a vyhlášení.

Startovné: Členové GCBBS 600 Kč, ostatní 650 Kč (platba možná pouze v hotovosti).

Vložené soutěže: Nearest to Pin, Longest drive

Kategorie: HCP 0-54 (může být upraveno podle přihlášených golfistů).

Minimální účast: 20 přihlášených

Kapacita: 50 hráčů

Přihlášení: Přihlásit se můžete zde

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu.

V turnajích se bude hrát o věcné ceny, jako je například golfové vybavení, exkluzivní golfová vína, poukazy na nákup golfového vybavení apod.

O putovní pohár prezidenta GCBBS a mistrovství klubu

15. ročník turnaje O putovní pohár prezidenta GCBBS a 17. mistrovství klubu

Molitorov 26. 9. 2019

Popis turnaje Také letos se můžete těšit na již tradiční turnaj O putovní pohár prezidenta klubu GCBBS, který bude stejně jako v minulých letech spojen s mistrovstvím klubu. Turnaj bude zahájen v 9:00 postupným startem. Preference na složení flightů posílejte na partner@bestgolf.cz. Vyhověno bude v případech, které nenaruší sport, plynulost turnaje a hru fair play. Každý účastník dostane vodu do bagu. Po odehrání je pro každého účastníka připraven chutný oběd.
Pravidla turnaje

Hraje se 18 jamek dle platných Pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF.

O putovní pohár prezidenta GCBBS se hraje na stableford s úpravou HCP a mistrovství klubu se hraje na rány.

Během turnaje jsou povoleny měřící zařízení, ale není zakázána doprava (buggy apod.)

Termín turnaje a další informace

Čtvrtek 26. září Molitorov, start od 9:00

Průběh: Postupný start od 9:00. Po hře oběd a vyhlášení.

Startovné: Členové GCBBS 500 Kč, ostatní 550 Kč (platba možná pouze v hotovosti).

Vložené soutěže: Nearest to Pin, Longest drive

Kategorie:

O putovní pohár - HCP 0-54

Mistrovství klubu - HCP 0-25; HCP 25,1-54

Minimální účast: 12 přihlášených

Kapacita: 50 hráčů

Přihlášení: Přihlásit se můžete zde

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu.

V turnajích se se hraje o putovní pohár prezidenta. Dále budou připraveny ceny za umístění v soutěžích. Těšit se můžete na věcné ceny, jako je například golfové vybavení, exkluzivní golfová vína, poukazy na nákup golfového vybavení apod.