Centrum Třešňovka

JIŽ PROBĚHLO

BestGolf Indoor Tour na Třešňovce

Vítězové turnaje:  M. Kvietok (1. místo), M. Randáček (2. místo), M. Urbánek (3. místo)
Vítězům gratulujeme!

Foto z předání hlavní ceny ZDE

Popis turnaje Přijďte si zahrát zimní indoorovou túru na Třešňovku. Těšit se můžete na nejkrásnější světová golfová hřiště!!! BestGolf Indoor Tour na Třešňovce je otevřená série indoorových turnajů pořádaná naším klubem BestGolf Blue Sky ve spolupráci se sportovním centrem Třešňovka pro všechny golfisty registrované v České golfové federaci.
Startovné

Běžní hráči550 Kč včetně Fee za využití simulátoru

Členové GCBBS: 500 Kč včetně Fee za využití simulátoru

Pravidla turnaje

Formát série: Turnaje probíhají jednou za 14 dní. Jeden turnaj probíhá od pátku 14:00 do neděle 18:00. Hráči mohou hrát kdykoliv během víkendu. V pondělí ráno je vyhlášen vítěz turnaje.

Pravidla turnaje: Hraje se na jedno kolo. Hraje se na rány. Vítěz je určen nejnižším počtem ran po vyrovnání 2/3 HCP.

Bodování: Za každý turnaj získávají účastníci turnaje body. Body se rozdělují tak, že vítěz turnaje získává počet bodů, který je roven počtu účastníků daného turnaje, druhý hráč v pořadí o bod méně. třetí v pořadí o dva body méně atd. Poslední účastník získává 1 bod. Navíc pro prvních pět je bonifikace - 1. místo 5 bodů, 2. místo 4 body, 3. místo 3 body, 4. místo 2 body, 5. místo 1 bod.

Rozhodčí turnaje: Cemper Petr (prague Diamond Golf Club)

Termíny turnajů

16. - 18. prosince: St. Andrews links - Old Course

6. - 8. ledna: Princeville

20. - 22. ledna: Oakmont Country Club

3. - 5. února: Pebble Beach Golf Links Resorts

17. - 19. února: Pinehurst No. 2

3. - 5. března: Valderrama Golf Club

17. - 18. března: The Royal Melbourne Golf Club (Finálový turnaj série o dvojnásobné body)

Ceny pro vítěze

Ceny: Odměněni jsou vítězové jednotlivých turnajů a po finálovém turnaji jsou rozděleny hlavní ceny pro nejlepší hráče série.

Hlavní ceny v sérii: Řádné členství v Golfovém Klubu BestGolf Blue Sky  na rok 2017 a poukazy na služby ve sportovním centru Třešňovka. Celková hodnota poskytnutých cen v sérii je více než 35 000 Kč.

Registrace  Registrace do turnaje probíhá přes server ČGF na tomto odkazu. Případně kontaktujte ředitele turnaje Jiřího Kotába na e-mailu sport@centrumtresnovka.cz nebo na mobilu 602 489 860. Konkrétní čas Vaší hry si zajistíte na recepci sportovního centra Třešňovka (e-mail recepce@centrumtresnovka.cz, mobil 602 122 355) rezervací simulátoru na konkrétní čas. V případě více zájemců o jeden čas budou vytvořeny flighty maximálně 4 hráčů. Startovní listina bude umístěna na web centra Třešňovka a na server ČGF vždy v den startu turnaje do 12:00.

zpettur