Golfové turnaje 2017

callaway logo

Callaway Cup Tournament

Série golfových turnajů ve spolupráci s klubovým partnerem firmou Callaway

3 turnaje v období od 24. 5. do 10. 9. 2017

Popis turnaje V letošním roce pro vás chystáme sérii turnajů pod názvem Callaway Cup Tournament, která je otevřena širokému okruhu golfistů, avšak členové Golfového Clubu Bestgolf Blue Sky budou na tomto turnaji zvýhodněni, a to v rámci nižšího startovného (Členové GCBBS neplatí na turnajích green fee). V letošním roce 2017 se partnerem Golfového Clubu Bestgolf Blue Sky stala firma Callaway.  Celá Callaway Cup Tournament bude pojmuta na pohodu a z toho také vyplývají následující formát turnajů.
Pravidla turnaje

Každý turnaj se bude hrát na stablefordové body ve dvou kategoriích, v případě potřeby mohou být sloučené do jedné kategorie. Budou vyhlášeny 3 místa v každé kategorii. Longest drive muži ženy, nearest to pin. Mistrovství klubu v Bohdanči na rány.

Z každého turnaje se bude počítat 20 nejlepších golfistů z každé kategorie (první golfista získá 20 bodů, druhý 19 bodů atd.).

Body z turnajů jednotlivých golfistů se budou sčítat. Vítěz celé tour bude ten, kdo získá nejvíce bodů. Budeme oceňovat 20 nejlepších golfistů z celé tour. Podmínkou pro vyhlášení a získání ceny je účast na všech 3 turnajích.

Vyhlášení 20 nejlepších golfistů bude z obou kategorií, to znamená, že dojde ke sloučení výsledků kategorií. Při stejném počtu dosažených bodů u hráčů bude rozhodnuto losem nebo rozehráním na puttingu na náhlou smrt.

Pravidla turnaje mohou být upravena v průběhu konání Callaway Cup Tournament, pokud si to situace vyžádá.

Termíny turnajů

Středa 24. května Poděbrady, start od 9:30

Průběh: Snídaně formou bufetu od 8:00, postupný start. Po hře oběd a vyhlášení.

Startovné: Členové GCBBS 800 Kč, ostatní 1.000 Kč

Kategorie: HCP 0-21,1, HCP 21,2-54 (může být upraveno podle přihlášených golfistů)

JIŽ PROBĚHLO - FOTKY Z TURNAJE ZDE

Sobota 10. června Konopiště, start od 9:00

Průběh: Snídaně formou bufetu od 8:00, postupný start. Po hře oběd a vyhlášení. V rámci turnaje je možné využít fitting golfových holí Callaway pod vedením zkušeného fittéra.

Startovné: Jednotné pro všechny účastníky 1.500 Kč, Každý účastník obdrží poukaz na nákup zboží Callaway.

Vložené soutěže: Longest drive muži, Longest drive ženy, společný nearest to pin, birdie jamka

Kategorie: HCP 0-21,1, HCP 21,2-54 (může být upraveno podle přihlášených golfistů)

JIŽ PROBĚHLO - FOTKY Z TURNAJE ZDE

Neděle 10. září Bohdaneč, start od 10:00 z 10. jamky

Průběh: Turnaj je spojen s mistrovstvím klubu a s turnajem o putovní pohár prezidenta GCBBSS. Mistrem/mistryní se mohou stát pouze členové, kteří mají v době konání turnaje platné domovské členství v GCBBS.

Startovné: Členové GCBBS 1.000 Kč, ostatní 1.250 Kč.

Ceny pro vítěze

Ceny odpovídají amatérskému statutu..

V turnajích se bude hrát o Callaway míčky, ručníky, vypichovátka, bagy na boty, ponožky, teečka, deštníky. Dále o vouchery na nákup zboží. Pro vítěze celé Tour jsou připraveny další věcné ceny jako lahodná vína, golfové potřeby, oblečení, různá členství v GCBBS na rok 2018, dárkové poukazy na členství, slevové poukazy na členství. Bude oceněno 20 nejlepších golfistů.

Centrum Třešňovka

JIŽ PROBĚHLO