Slevy na green fee

Přinášíme Vám seznam slev a reciprocit na příští sezónu. V průběhu sezóny se jej budeme snažit ještě rozšiřovat tak, abyste si mohli užít naše členství co nejvíce.

Pro zájemce o všechna naše členství nabízíme registraci v ČGF na rok 2021, Garanci nejlepších cen při nákupu v golfovém obchodě www.bestgolf.cz, green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS, přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru, hodnotné dárky a řadu reciprocit na partnerských hřištích, které uvádíme níže:

Golfové hřiště Botanika Sleva 25% na green fee z aktuálního ceníku mimo turnaje
Golf resort Hodkovičky Druhá devítka s 10% slevou, pokud to dovolí kapacita hřiště či pokud GRH nestanoví jinak. Rozhodnutí o zakoupení 2. devítky musí být hráčem učiněno na recepci před hrou 1. devítky.
GC Štiřín 20% ve všední den - tee time do 12 hod
Golfové hřiště Motol Sleva 100 Kč z pultového fee
Golf Club Kotlina Terezín

Sleva 50% na hru ve dnech pondělí a středa pro startovní časy 12.00 až 13.00 (hrajete tedy za 350 Kč).

Druhá a každá další devítka je zlevněna o 50% na 350 Kč v jakoukoli denní dobu.

V současné době jednáme a připravujeme speciální ceny green fee pro naše členy na některých hřištích, zejména na těch, kde jsme letos neobnovili herní spolupráci. Tyto slevy a ceny nebudou veřejné. Přidáme je v průběhu příštího roku do rezervačního systému.

Výše uvedené slevy na partnerských hřištích mohou být v průběhu golfové sezóny změněny v závislosti na partnerských hřištích