Golfové slevy

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete níže.

Mnoho dalších slev a reciprocit najdete zde SLEVY NA GREEN FEE

PŘIHLÁŠKA DO GOLFOVÉHO KLUBU

PŘIVEĎ KAMARÁDY A HRAJ ZDARMA

Pokud přivedete do našeho golfového klubu nového člena (který doposud nikdy nebyl členem našeho klubu) pro jakékoliv z našich členství (s výjimkou členství Junior), můžete získat slevu 400,- Kč nebo 1 000 Kč, pokud přivedete nového člena pro členství BEST. Sleva bude započítána při zakoupení členství na aktuální rok nebo bude poskytnuta v peněžitém plnění členům, kteří si členství na aktuální rok již zakoupili. Slevy za přivedené členy se sčítají.

Pokud do našeho klubu doporučíte 3 nové členy pro některé z našich členství na rok 2020, máte stejný typ členství pro sebe na aktuální sezonu zdarma. Například při doporučení 3 nových členů pro členství HRAJ!, získáte 4. členství HRAJ! pro sebe na tento rok zdarma. I zde platí podmínka, že doporučení členové nesměli být v minulosti členy našeho klubu.

Podmínkou pro uplatnění slevy je, aby při vyplňování přihlášky nový člen do příslušné rubriky uvedl jméno a členské číslo toho, kdo jej doporučuje. Po odeslání přihlášky není možné slevu dodatečně nárokovat. Slevy mohou stávající členové nárokovat pouze za získání nového člena, který členem GCBBS doposud nebyl..