Jak se stát členem GCBBS

Milujete golf a rádi jej hrajete často? Staňte se členy golfového klubu Bestgolf Blue Sky. Pro sezónu 2022 jsme registraci maximálně zjednodušili. Pro nově příchozí stačí pouhé tři kroky a můžete vyrazit na hřiště. Pro stávající členy je cesta ještě jednodušší.

BEST

ČLENSTVÍ

6 HER

ČLENSTVÍ

HRAJ

ČLENSTVÍ 

START

ČLENSTVÍ 

VYBERTE SI ČLENSTVÍ

V nabídce máme BEST členství s neomezenou hrou zdarma, 6 Her členství se 6 hrami zdarma, Dále členství Hraj! a členství Start. 

Kompletní nabídka členství

VYPLŇTE PŘIHLÁŠKU

Poté, co si zvolíte pro vás nejlepší členství, je zapotřebí vyplnit přihlášku. Tu naleznete zde v elektronické verzi, nebo ji můžete přijít vyplnit do naší kamenné prodejny BestGolf Shop v Praze - Ládví.

Přihláška do golfového glubu

UHRAĎTE PŔÍSPĚVEK

Členský příspěvek je možné uhradit buď platbou na bankovní účet 2802064451/2010, nebo v hotovosti v naší kamenné prodejně BestGolf Shop v Praze - Ládví. Stávající členové nechť použijí při platbě své členské číslo jako variabilní symbol, noví členové nechť použijí při platbě své rodné číslo jako variabilní symbol.

 

Po uhrazení členského příspěvku vám přijde e-mail s přihlašovacím jménem a heslem, kterými se přihlásíte do našeho rezervačního systému. Zde stačí vybrat vaše oblíbené hřiště a termín a můžete vyrazit.

INFORMACE PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY
Stávající členové GCBBS mohou poslat peníze
č.ú. 2802064451/2010.
Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo " 094**** ".
Najdete jej na vaší členské kartičce.
VÝHODY ČLENSTVÍ V GOLFOVÉM KLUBU
BESTGOLF BLUE SKY
Součástí všech členství je registrace v ČGF na rok 2022. Dále je pro naše členy domluvena řada slev a reciprocit na partnerských hřištích, sleva 15 % na nákup golfového vybavení v BestGolf Shopu a e-shopu Bestgolf.cz a mnoho dalších výhod.

V případě dotazů volejte prezidenta klubu Jakuba Čepeláka v pracovních dnech 10:00-18:00 na číslo +420 778 530 501 nebo pište na email: klub@bestgolf.cz
SLEVY NA GREEN FEE GOLFOVÉ SLEVY