HRAJ!

4 HŘIŠTĚ ZDARMA

ČLENSTVÍ HRAJ je nejlepší golfové členství z hlediska poměru ceny a nabízených služeb. Zvolte si členství Hraj! na rok 2021 a za 3.850 Kč získáte následující výhody:

• Možnost hry zdarma na 4 hřištích v rámci denní kapacity. Molitorov (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Motol (denní kapacita 2 místa na 9 jamek pondělí-neděle),  Botanika (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Štiřín (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle).
  • NOVINKA: Možnost bookovat za 2 hráče!
  • Registraci v ČGF na rok 2021.
  • Řadu slev na partnerských hřištích pro členy, kteří se nevejdou do denní herní kapacity nebo vyčerpají hry v rámci svého členství (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
  • Garanci nejlepších cen při nákupu na eshopu www.bestgolf.cz a na kamenném obchodě Bestgolf Shop v Praze 8.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma, při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete po kliknutí na tlačítko níže.

Jak je možné, že je členství Hraj! tak výhodné?

Náš klub GCBBS se snaží dělat věci poctivě a lépe než ostatní, a proto jsme se rozhodli dát českým golfistům možnost pořídit si toto členství, které nemá široko daleko konkurenci.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2021?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému, a to až 3 dny předem. Jak vypadá rezervační systém, se můžete podívat zde.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme umožnili úhradu členství prostřednictvím Benefitů našich partněrů : Benefity, Edenred, Gallerybeta, Benefit-plus a Sodexho.

Způsob, jakým můžete provést úhradu členství (ať již se jedná o papírové poukázky, e-voucher či využití benefitových bodů), naleznete u každého benefitního partnera. Dále upozorňujeme, že skrz tyto partnery nelze hradit cenově zvýhodněná členství, neveřejné nabídky nebo jiné akční nabídky. Rovněž nelze kombinovat částečnou úhradu akčních cen, zlevněných či cenově zvýhodněných členství, neveřejných nabídek těmito benefity a hotovostí či převodem na účet. Benefity lze vždy uplatnit pouze na nákup členství za nezlevněnou cenu, která je uvedena na klubovém webu bestgolfklub.cz v čase úhrady.

členství Hraj!.