Výhodné golfové členství

Jak si zvolit výhodné golfové členství a jak se stát členem golfového klubu, co možná nejjednoduššeji. Každý rok spousta golfistů uvažuje, jaké zvolit golfové členství.

Pro volbu je třeba si uvědomit potřeby golfisty. Musí si odpovědět, jak často chce hrát, kde chce hrát a jaké finanční prostředky chce použít pro golfovou hru. Určitě bychom našli i další kritéria jako jsou hra s přáteli, jednoduchost rezervace, dostupná hrací kapacita na jednotlivých hřištích atd.

Obecně můžeme říci, že každé naše golfové členství je výhodné, ale vždy závisí na potřebách konkrétního golfisty a na jeho očekávání. Pojďme se podívat, jaká golfová členství můžete vybírat.

BEST

6 HER

Pokud jsem vášnivým golfistou a zároveň se nechci vázat na jedno hřiště, ale chci hrát na krásných, zajímavých golfových hřištích s přáteli, chci mít jistotu, že si opravdu zahraji (hřiště má dostatečnou herní kapacitu) a zároveň nechci vydávat spoustu peněz v řádech desetitisíců korun, zjednodušeně řečeno chci získat dobrou hodnotu za peníze, pak výhodné golfové členství pro mě je jednoznačně BEST členství.

V případě, že jsem člověkem, který je pracovně vytížen, ale golf hraji spíše občas a nepravidelně. Na hřiště se dostanu nepravidelně, proto nechci vynakládat na golfovou hru velké finanční prostředky, jsem pečlivý a umím si věci v životě naplánovat, ale zároveň chci mít jistotu, že si opravdu zahraji, tak potom je pro mě nejlepší výhodné golfové členství 6 Her, které zahrnuje 6 her na hřišti a kartičku ČGF.

HRAJ!

START

Když jsem golfistou, který navštěvuje hodně turnaje nebo chci zaplatit za golf, co možná nejméně peněz, ale zároveň chci mít i možnost si zahrát na několika hřištích a získat kartičku ČGF, pak je pro mě výhodné golfové členství Hraj.

Výhodné golfové členství je pro nové členy GCBBS - členství na zkoušku. Jmenuje se členství Start a mohou ho využít golfisté, kteří s golfem začínají a nemají představu, jak často budou golf hrát. Proč je toto golfové členství tolik výhodné? Z jednoduchého důvodu - nabízí pro nováčky našeho klubu nejnižší cenu za golfové členství na trhu a navíc zahrnuje dvě hry ZDARMA na golfovém hřišti.