HRAJ!

5 HŘIŠŤ ZDARMA

cena 2 500 Kč

ČLENSTVÍ HRAJ je nejlepší golfové členství z hlediska poměru ceny a nabízených služeb. Zvolte si členství Hraj! na rok 2020 a za 2 500 Kč získáte následující výhody:

• Možnost hry zdarma na 5 hřištích v rámci denní kapacity. Hodkovičky (denní kapacita 1 místo na 9 jamek pondělí-neděle), Motol (denní kapacita 1 místo na 9 jamek pondělí-neděle),  Botanika (denní kapacita 1 místo na 18 jamek pondělí-neděle), Štiřín (denní kapacita 1 místo na 18 jamek pondělí-neděle), Stará Boleslav (denní kapacita 1 místo na 9 jamek pondělí-neděle).
  • Registraci v ČGF na rok 2020.
  • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení reciprocit).
  • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny. Tato sleva platí pouze na nezlevněné golfové vybavení a nelze ji kombinovat s jinými akcemi.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma, při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete po kliknutí na tlačítko níže.

Jak je možné, že je členství Hraj! tak výhodné?

Náš klub GCBBS se snaží dělat věci poctivě a lépe než ostatní, a proto jsme se rozhodli dát českým golfistům možnost pořídit si toto členství, které nemá široko daleko konkurenci.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2020?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém, se můžete podívat zde.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme umožnili úhradu členství prostřednictvím Benefitů našich partněrů : Benefity, Edenred, Gallerybeta, Benefit-plus a Sodexho.

Způsob, jakým můžete provést úhradu členství (ať již se jedná o papírové poukázky, e-voucher či využití benefitových bodů), naleznete u každého benefitního partnera. Dále upozorňujeme, že skrz tyto partnery nelze hradit cenově zvýhodněná členství, neveřejné nabídky nebo jiné akční nabídky. Rovněž nelze kombinovat částečnou úhradu akčních cen, zlevněných či cenově zvýhodněných členství, neveřejných nabídek těmito benefity a hotovostí či převodem na účet. Benefity lze vždy uplatnit pouze na nákup členství za aktuální cenu, která je uvedena na klubovém webu bestgolfklub.cz v čase úhrady.

členství Hraj!.