6 HER

6 HER ZDARMA

Členství v golfovém klubu GCBBS, které se nazývá 6 Her členství, zahrnuje 6 garantovaných her za rok ZDARMA na 6 golfových hřištích - na každém z níže uvedených hřišť si zahrajete právě 1 hru v rámci denní kapacity.. Toto členství je vhodné pro ty golfisty, kteří chtějí mít jistotu hry, členství v ČGF  a méně navštěvují golfová hřiště.

Zvolte si 6 Her členství a za cenu 2 950 Kč získáte v roce 2020 následující výhody:

• 6 her ZDARMA na 6 golfových hřištích v rámci denní kapacity. Mladá Boleslav (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Hodkovičky (denní kapacita 2 místa na 9 jamek pondělí-neděle), Motol (denní kapacita 2 místa na 9 jamek pondělí-neděle), Slapy (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle)Botanika (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Stará Boleslav (denní kapacita 2 místa na 9 jamek pondělí-neděle).
  • Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 90 dnů od zakoupení členství.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma, při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete po kliknutí na tlačítko níže.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2020?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde.

Jak je zajišťeno, že si zahraji?

6 Her členství máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.

Je možné využít hry z 6 Her golfového členství i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště, ale konkrétně je to vždy uvedeno v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za dalšího člena?

Ano, od roku 2016 je i u tohoto členství možné bookovat za 2 hráče..

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme umožnili úhradu členství prostřednictvím Benefitů našich partněrů : Benefity, Edenred, Gallerybeta, Benefit-plus a Sodexho.

Způsob, jakým můžete provést úhradu členství (ať již se jedná o papírové poukázky, e-voucher či využití benefitových bodů), naleznete u každého benefitního partnera. Dále upozorňujeme, že skrz tyto partnery nelze hradit cenově zvýhodněná členství, neveřejné nabídky nebo jiné akční nabídky. Rovněž nelze kombinovat částečnou úhradu akčních cen, zlevněných či cenově zvýhodněných členství, neveřejných nabídek těmito benefity a hotovostí či převodem na účet. Benefity lze vždy uplatnit pouze na nákup členství za aktuální cenu, která je uvedena na klubovém webu bestgolfklub.cz v čase úhrady.

6 Her členství.