BEST

9 HŘIŠŤ ZDARMA

12 HER CLANEK

Golfové členství s neomezenou hrou pro golfové zážitky bez limitů! To je členství BEST od BestGolf Blue Sky. Pozor, při platbě do konce roku obdržíte dárek ZDARMA! S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 9 hřištích. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2020 za 8888 Kč můžete se těšit na:

• Neomezenou hru na 9 hřištích v rámci denní kapacity ZDARMA Mladá Boleslav (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Hodkovičky (denní kapacita 8 míst na 9 jamek pondělí-neděle), Motol (denní kapacita 4 místa na 9 jamek pondělí-neděle), Slapy (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle)Botanika (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Štiřín (denní kapacita 4 místa na 18 jamek pondělí-neděle) , Stará Boleslav (denní kapacita 4 místa na 9 jamek pondělí-neděle), Terezín (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle), Lázně Bohdaneč (denní kapacita 2 místa na 18 jamek pondělí-neděle).
    • Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 90 dnů od zakoupení členství.
    • Registraci v ČGF na rok 2020.
    • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
    • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny. Tato sleva platí pouze na nezlevněné golfové vybavení a není možné ji kombinovat s jinými akcemi.
    • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
    • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.
    • POZOR DÁREK! Při úhradě členského příspěvku do 31. 12. 2019 získáte dárek dle svého výběru. Vybírat můžete z těchto variant - 6 ks voucherů 1 fee 2 hráči nebo voucher na odběr golfové rukavice v hodnotě 390 Kč nebo voucher na odběr golfových míčků v hodnotě 390 Kč. Vouchery lze uplatnit i na dražší golfové míčky a rukavice, rozdíl v ceně však musí být uhrazen. Dárky nelze zaslat, pouze osobní vyzvednutí na našem golf shopu U Slovanky 9D, Praha 8, , a to během otevírací doby obchodu v termínu od 15. ledna do 31. března 2020.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme možnost, jak získat slevu z ročního poplatku. Konkrétně se jedná o slevu z členského příspěvku, případně členství zdarma, při doporučení nových členů do našeho golfového klubu. Podrobné podmínky této slevy naleznete po kliknutí na tlačítko níže.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2020?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Čím je toto členství tak výhodné?

Hlavní výhodou tohoto členství je, že nejste prakticky omezeni v počtu odehraných her. Záleží tedy pouze na Vás a na denní kapacitě jednotlivých hřišť, jak často si zahrajete. Z praxe v průběhu roku 2019 máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x. Přepočtem ceny golfového členství na průměrný počet odehraných her v rámci tohoto členství jsme zjistili, že 1 hra vychází na méně než 300 Kč. Znáte nějaké golfové hřiště, kde je cena fee tak nízká?

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Toto je dáno nastavením rezervačního systému. Vycházíme z fair play přístupu, a proto jsme nastavili pravidla rezervací takovým způsobem, aby zvýhodňovala hráče, kteří doposud neodehráli žádnou hru nebo pouze 1 či 2 hry na daném hřišti. K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 2 až 4 hráče v závislosti na kapacitě daného hřiště.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme umožnili úhradu členství prostřednictvím Benefitů našich partněrů : Benefity, Edenred, Gallerybeta, Benefit-plus a Sodexho.

Způsob, jakým můžete provést úhradu členství (ať již se jedná o papírové poukázky, e-voucher či využití benefitových bodů), naleznete u každého benefitního partnera. Dále upozorňujeme, že skrz tyto partnery nelze hradit cenově zvýhodněná členství, neveřejné nabídky nebo jiné akční nabídky. Rovněž nelze kombinovat částečnou úhradu akčních cen, zlevněných či cenově zvýhodněných členství, neveřejných nabídek těmito benefity a hotovostí či převodem na účet. Benefity lze vždy uplatnit pouze na nákup členství za aktuální cenu, která je uvedena na klubovém webu bestgolfklub.cz v čase úhrady. Při platbě členského příspěvku skrz tyto benefitní programy nevzniká nárok na získání dárku za platbu do 31. 12. 2019.

BEST členství.