Podmínky pro využívání členství start

Pro hry zdarma můžete použít hřišťě, které naleznete v rezervačním systému. Hru lze od letošního roku bookovat pro 2 hráče na jednom golfovém hřišti zároveň. Hru ZDARMA je možné využít v případě volné kapacity hřiště. Hřiště může být uzavřeno v případě údržby zeleně či konání komerční akce. V případě uzavření hřiště není nárok na náhradu hry.

Lekce golfu ZDARMA je možné čerpat po objednání a po vzájemné dohodě s našimi trenéry. Hodinu s trenérem je třeba čerpat do 20. března 2019 v multifunkčním sportovním středisku Třešňovka. Pokud budou trenéři vytíženi v případě velkého zájmu golfistů, je třeba vyčkat na volný termín. Pokud se nedostavíte na objednanou lekci golfu, pak tato lekce propadá. Kontakt na trenéry naleznete zde.

Slevu na nákup v Bestgolf Shopu je možné využít na nákup golfového zboží. Sleva je počítána z původní ceny a garantujeme nejnižší cenu. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami a akcemi.

Pokud bude GCBBS pořádat klubový turnaj, nehradí členové na turnajích pořádaných v roce 2019 green fee, ale pouze startovné. Přehled plánovaných turnajů naleznete zde.

GCBBS  ve spolupráci s Bestgolfem získává v průběhu roku golfové slevy, vouchery na green fee a ubytování, golfové vybavení  se slevou až 80%, které pak nabízíme přednostně našim členům.

Podmínky a slevy na partnerských hřištích mohou být v průběhu golfové sezony změněny v závislosti na partnerských hřištích. GCBBS si vyhrazuje právo v případě potřeby změnit podmínky členství i hrací kapacitu hřišť v průběhu roku.

ZPĚT NA START ČLENSTVÍ