START

2 HRY ZDARMA

Startovací členství pro začínající golfisty, u kterého roční členský příspěvek na rok 2019 činí pouze 1500 Kč a získáte za něj registraci v našem golfovém klubu, potažmo na serveru České golfové federace, 2 x green fee zdarma na vybraných hřištích a řadu dalších výhod na partnerských hřištích a řadu dalších golfových slev a golfových benefitů:

• 2 x hru ZDARMA na vybraných hřištích. Možnost volby ze 4 variant: Líšnice (2 místa na 9 jamek) + Štiřín (2 místa na 18 jamek) nebo Botanika (2 místa na 18 jamek) + Motol (2 místa na 9 jamek) nebo Poděbrady (2 místa na 9 jamek) + Molitorov (2 místa na 18 jamek) nebo Líšnice (2 místa na 9 jamek) + Botanika (2 místa na 18 jamek).
  • Registraci v ČGF na rok 2019.
  • NOVINKA PRO ROK 2019: Možnost bookovat hru pro 2 hráče zároveň!
  • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy.
  • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení reciprocit).
  • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
  • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny.
  • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našeho golfshopu.

Jak je možné, že je členství Start! tak výhodné?

Náš klub GCBBS se snaží dělat věci poctivě a lépe než ostatní, a proto jsme se rozhodli dát českým golfistům možnost pořídit si toto členství, které nemá široko daleko konkurenci.

Nemám HCP 54 (Zelenou kartu), ale chtěl bych využít toto členství, jak mám postupovat?

Pokud nemáte HCP 54 vůbec nevadí. Rádi Vám ho pomůžeme získat. Naši trenéři z Bestgolf Academy Vám rádi pomohou a velmi brzy se s námi golf naučíte. Pro nováčky nabízíme garanci získání HCP 54.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2019?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

Start členství.