BEST1

10 HŘIŠŤ ZDARMA

12 500 Kč 11 990 Kč (při platbě do konce roku)

12 HER CLANEK

Nejlevnější golfové členství s hrou bez omezení na českém trhu je členství BEST1 od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 10 hřištích s garancí 3 her na každém hřišti a další výhody. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2019 za 11 990 Kč (při platbě po 1. lednu 12.500 Kč) získáte:

• Neomezenou hru na 10 hřištích v rámci denní kapacity ZDARMA Karlštejn (3 místa na 18 jamek), Kácov (3 místa na 18 jamek), Kunětická Hora (3 místa na 18 jamek), Líšnice (4 místa na 9 jamek), Motol (4 místa na 9 jamek), Stará Boleslav (4 místa na 9 jamek), Poděbrady (3 místa na 18 jamek), Molitorov (3 místa na 18 jamek), Botanika (4 místa na 18 jamek), Štiřín (4 místa na 18 jamek)
    • Garanci minimálně 3 her na každém hřišti. Zpravidla však členové v rámci neomezeného členství s garancí hry čerpají mnohem více her. Garance je dána rezervačním systémem a omezenou kapacitou tohoto členství. Jakmile dojde k naplnění kapacity, prodej členství bude zastaven. Tím je zajištěn komfort a dostatečná dostupnost volných hracích míst pro všechny, kteří si toto členství zakoupí,
    • Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 90 dnů od zakoupení členství.
    • Registraci v ČGF na rok 2019.
    • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy
    • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
    • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
    • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny.
    • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
    • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2019?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Vycházíme z fair play přístupu, a proto garantujeme minimálně 3 hry na každém hřišti (garance v rezervačním systému). K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Z praxe v průběhu roku 2018 máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x, garance 3 her se tedy v praxi osvědčila. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 2 až 4 hráče v závislosti na kapacitě daného hřiště.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

BEST1 členství.