BEST1

10 HŘIŠŤ ZDARMA

12 HER CLANEK

Nejlevnější golfové členství s hrou bez omezení na českém trhu je členství BEST1 od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na 10 hřištích s garancí 3 her na každém hřišti. Díky této garanci hrajete na špičkových hřištích v přepočtu jen za 400 Kč a méně. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2019 za 12 500 Kč získáte:

• Neomezenou hru na 10 hřištích v rámci denní kapacity ZDARMA Karlštejn (3 místa na 18 jamek), Kácov (3 místa na 18 jamek), Kunětická Hora (3 místa na 18 jamek), Líšnice (4 místa na 9 jamek), Motol (4 místa na 9 jamek), Stará Boleslav (4 místa na 9 jamek), Poděbrady (3 místa na 18 jamek), Molitorov (3 místa na 18 jamek), Botanika (4 místa na 18 jamek), Štiřín (4 místa na 18 jamek)
    • Garanci minimálně 3 her na každém hřišti. Zpravidla však členové v rámci neomezeného členství s garancí hry čerpají mnohem více her. Garance je dána rezervačním systémem a omezenou kapacitou tohoto členství. Jakmile dojde k naplnění kapacity, prodej členství bude zastaven. Tím je zajištěn komfort a dostatečná dostupnost volných hracích míst pro všechny, kteří si toto členství zakoupí,
    • Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 90 dnů od zakoupení členství.
    • Registraci v ČGF na rok 2019.
    • 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy
    • Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
    • Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
    • Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny.
    • Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
    • Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2019?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Vycházíme z fair play přístupu, a proto garantujeme minimálně 3 hry na každém hřišti (garance v rezervačním systému). K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Z praxe v průběhu roku 2018 máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x, garance 3 her se tedy v praxi osvědčila. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 2 až 4 hráče v závislosti na kapacitě daného hřiště.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

V rámci zkvalitnění našich služeb jsme umožnili úhradu členství prostřednictvím Benefitů našich partněrů : Benefity, Edenred, Gallerybeta, Benefit-plus a Sodexho.

Způsob, jakým můžete provést úhradu členství (ať již se jedná o papírové poukázky, e-voucher či využití benefitových bodů), naleznete u každého benefitního partnera. Dále upozorňujeme, že skrz tyto partnery nelze hradit cenově zvýhodněná členství, neveřejné nabídky nebo jiné akční nabídky. Rovněž nelze kombinovat částečnou úhradu akčních cen, zlevněných či cenově zvýhodněných členství, neveřejných nabídek těmito benefity a hotovostí či převodem na účet. Benefity lze vždy uplatnit pouze na nákup členství za aktuální cenu, která je uvedena na klubovém webu bestgolfklub.cz v čase úhrady.

BEST1 členství.