6 HER

6 HER ZDARMA

Členství v golfovém klubu GCBBS, které se nazývá 6 Her členství zahrnuje 6 garantovaných her za rok ZDARMA na golfových hřištích dle nabízených variant. Toto členství je vhodné pro ty golfisty, kteří chtějí mít jistotu hry, členství v ČGF  a méně navštěvují golfová hřiště.

Zvolte si 6 Her členství a za cenu 3.150 Kč získáte v roce 2019 následující výhody:

• 6 her ZDARMA na golfových hřištích dle nabízených variant v rámci denní kapacity Líšnice (2 místa na 9 jamek), Motol (2 místa na 9 jamek), Stará Boleslav (2 místa na 9 jamek), Poděbrady (2 místa na 18 jamek), Molitorov (2 místa na 18 jamek), Botanika (2 místa na 18 jamek), Štiřín (2 místa na 18 jamek).
  • Možnost volby z 5 balíčků hřišť podle Vašich preferencí. Pokud si z nabízených variant nevyberete takovou, která by Vám vyhovovala, napište nám, pokud bude zájemců více, pokusíme se vytvořit variantu vhodnou právě pro Vás.

2x Líšnice + 2x Motol, + 2x Botanika

2x Líšnice + 2x Botanika + 2x Štiřín

2x Motol + 2x Molitorov + 2x Stará Boleslav

3x Poděbrady + 3x Molitorov

3x Líšnice + 3x Botanika

• Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 90 dnů od zakoupení členství.

Kromě již tak velmi výhodného hracího členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Nemám HCP 54 (Zelenou kartu), ale chtěl bych využít toto členství, jak mám postupovat?

Pokud nemáte HCP 54 vůbec nevadí. Rádi Vám ho pomůžeme získat. Naši trenéři z Bestgolf Academy Vám rádi pomohou a velmi brzy se s námi golf naučíte. Pro nováčky nabízíme garanci získání HCP 54 -  garanci kurzu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2019?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém se můžete podívat zde.

Jak je zajišťeno, že si zahraji?

6 Her členství máme spočítané na určitou kapacitu golfistů. Je omezeno jejich počtem. Pokud dojde k jeho naplnění, již nebudeme přibírat nové členy.

Je možné využít hry z 6 Her golfového členství i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště, ale konkrétně je to vždy uvedeno v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za dalšího člena?

Ano, od roku 2016 je i u tohoto členství možné bookovat za 2 hráče.

Co se stane, pokud hry odehraji?

Nic, rezervační systém Vás nepustí udělat další rezervaci. Pokud ale budete chtít dále hrát, je možné udělat upgrade 6 Her členství na členství BEST2 nebo členství BEST1. Jestliže tohoto nevyužijete, federační kartička Vám zůstane a Vy můžete využít zajímavých slev na green fee.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

6 Her členství.