781 logo KotlinaT LOGO

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
TEREZÍN

TEREZÍN

Vítejte na golfovém hřišti Kotlina v Terezíně, novými návštěvníky mimojiné nazývaném "překvapivým". Nechte se také překvapit jak úrovní hřiště, zázemí a služeb, které byste čekali pouze u špičkových 18ti jamkových resortů, tak příznivými cenami. Přijďte si dobře zatrénovat, dobře zahrát, dobře se najíst. Na Kotlině k tomu ani nepotřebujete celý den, našich 9 dostatečně dlouhých jamek si zahrajete i za 2 hodiny.

Díky překvapivé dostupnosti a kvalitní příjezdové komunikaci po silnici 1. třídy v bezprostřední blízkosti exitu z D8 budete zase rychle tam, kde musíte nebo potřebujete být. Máte-li ovšem čas nebo chuť na 18 jamek s obědem nebo večeří, i na Kotlině si je zajisté příjemně užijete, hřiště ani restaurace rozhodně nejsou nudné. Stavte se, rádi vás uvidíme.

terezín mapa

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 09:00 - 17:00

Cena fee:

PO - ČT: 850 Kč

Víkend, svátek: 990 Kč

Kontakt: 420  608 400 377

Web:

www.golfkotlina.cz

Příjezd do resortu:

Z centra Prahy: Sjezd z dálnice D8, exit 35: pokračujte vpravo po silnici č. 608 ve směru Doksany, Terezín až do Terezína (cca 5 km). Projeďte Terezín po hlavní silnici ve směru na Litoměřice a hned za značkou Terezín odbočte doprava do areálu golfového hřiště Kotlina.

Od Severu a Východu: Přijeďte do Litoměřic, z hlavní kruhové křižovatky vyjeďte posledním výjezdem ve směru na Terezín, Praha. Přejeďte most přes Labe a pokračujte rovně na Terezín. Po cca 2 km vyjeďte z kruhové křižovatky posledním výjezdem na Terezín a po cca 100 m těsně před značkou Terezín odbočte doleva do areálu golfového hřiště Kotlina

GPS: 50.514801E, 14.14239N

.