GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
ŠTIŘÍN

Golfové hřiště Štiřín - Ringhoffer Golf Club je 9-ti jamkové golfové hřiště s parem 70, kterému se přezdívá česká Augusta. Hřiště je umístěno v areálu zámku Štiřín v anglickém zámeckém parku s nádhernými přírodními scenériemi. Ty společně s celým zámeckým areálem vytváří unikátní komorní prostředí, které je jako stvořené pro pohodovou hru.

Štiřín vyniká mezi jak domácími, tak zahraničními golfovými hřišti svojí krásou i dendrologickou bohatostí okolního parku. Komorní prostředí ocení zejména hráči, kteří hledají klidné místo pro relaxaci spojenou se sportovním vyžitím.

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - PÁ: 08:00 - 21:00

SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

Cena fee:

Všední dny: 800 Kč

Víkendy a svátky: 1000 Kč

Kontakt: 420 255 736 551

Web:

www.rgc.cz

Příjezd do resortu:

od Prahy: po dálnici D1, sjezd EXIT 15 směr Velké Popovice. Jeďte po silnici č. 107 na Velké Popovice, Všedobrovice a stále rovně na Zámek Štiřín. Resort naleznete po levé ruce přímo u Zámku. Sledujte místní značení.

Od Brna: po dálnici D1, sjezd EXIT 15 směr Velké Popovice. Jeďte po silnici č. 107 na Velké Popovice, Všedobrovice a stále rovně na zámek Štiřín. Resort naleznete po levé ruce přímo u zámku. Sledujte místní značení.

GPS: 49°54'59.401"N 14°35'57.164"E

9 jamek s PARem 35 v zámeckém parku je svým charakterem spíše rovinatých. Zahrát si zde mohou všichni golfisté, kteří mají HCP 54 a lepší. Celková délka hřiště ze žlutých odpališť je 4656 metrů, z červených pak 4244 metrů. Nejdelší jamkou je pětipar na jamce č. 9, nejtěžší potom čtyřparová jamka č. 6 s ostrovním greenem.

V areálu zámku Štiřín je k dispozici driving range, velmi dobrá restaurace s výhledem na hřiště a spousta dalších sportovních možností. V případě zájmu se zde dá i ubytovat.

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ