Slapy barevné

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
SLAPY

Slapy OBRÁZEK

Hřiště je přirozeně zakomponované do krajiny. Koncepčně je řešeno tak, že zajímavá členitost terénu dává konečnému výsledku požadovanou krajinotvornou pestrost a golfovou náročnost. Cílem je uspokojení i nejnáročnějších hráčů v oblasti vnímání krajiny i samotné golfové hry. Celá 18ka působí velmi kompaktně, mezi jamkami jsou krátké přechody, celková délka je 5400 m ze žlutých kamenů a čas průchodu max. do 5 hodin, hřiště je spíše kratší a technické.

První devítka je přátelské hřiště se širokými fairwayemi, mírně kopcovité s modelovanými greeny (o průměrech kolem 500m2), je to hřiště moderní konstrukce typu links. Krajina, do které je hřiště přirozeně zakomponováno, nabízí množství nádherných výhledů - na okolní kopcovitou krajinu, nedalekou přírodní rezervaci Hrdlička nebo na Slapskou přehradu. Hřiště nabízí kvalitní golfový zážitek jak pro začátečníky, tak i pro hráče s nižšími hendikepy. První devítka má unikátní rozvržení 3+3+3, tzn. že se na ní hrají 3 3pary, 3 4pary a 3 5pary. Na hřišti čekají samozřejmě bunkry, ale i trnkové remízy a dvě vody. Greeny, okolí greenů, ferveje i odpaliště jsou pod závlahami.

Nabízejí se tady taky krásné pohledy a výhledy na okolní lesy, údolí před Slapskou přehradou, ale také na na obce Slapy a Přestavlky. Kdo zná Rabyňskou horu, může se těšit na stejně přátelské, otevřené a široké fairwaye a na velmi precizně modelované greeny. Zejména ten na jamce číslo 14, kde má každá ze šesti pin pozicí svou terasu, vyzkouší schopnost čtení greenu. Na fairwayi 17 pro změnu můžete vydechnout a nabrat rychle sílu na efektních zídkách vyskládaných z kamenů a doplněných pročištěnými remízky, no a těžkou práci greenkeepera Vojtěcha Fuchse a jeho asistenta Jakuba Lohmanna korunuje green jamky číslo 18, který je z velké části vysekaný ve skále.

SLAPY MAPA

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 08:00 - 20:00

Cena fee:

PO - PÁ: 990Kč

VÍKEND, SVÁTEK: 1 300 Kč

Kontakt: 420  603 81 44 55

Web:

www.golfslapy.cz

Příjezd do resortu:

Od Prahy: Po silnici č. 102 za Štěchovicemi na kopci projeďte na křižovatce u čerpací stanice rovně na vedlejší silnici. Po cca 3 km odbočte vlevo směr vesnice Buš. Další křižovatka je u obce Buš, pokračujte rovně. Zhruba kilometr za vesnicí je odbočka vlevo na Přestavlky. Křižovatka Ždáň, Skalice, Přestavlky. Po 300 metrech budete mít po levé i pravé straně parkoviště.

Od Dobříše: Po silnici č. 102 odbočte vpravo směr vesnice Buš. Zhruba kilometr za vesnicí je odbočka vlevo na Přestavlky. Křižovatka Ždáň, SKalice, Přestavlky. Po 300 metrech budete mít po levé i pravé straně parkoviště.

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ