predboj barva

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
PŘEDBOJ

PREDBOJ

Yard Resort - to je neobyčejný multifunkční areál, který se nachází pouze 10 km severně od Prahy, v obci Předboj. Přirozené centrum areálu tvoří správní budova bývalé zemědělské usedlosti, obklopená dalšími hospodářskými budovami. Na stejném místě již ve 13. století stávala vodní tvrz, která byla později přestavěná na klášter.

V devadesátých letech minulého století byl statek citlivě rekonstruován, ale až před třemi lety se otevřel veřejnosti a od té doby se zde konají sportovní, kulturní a společenské akce. Dokončeno bylo šestijamkové golfové hřiště a byl založen golfový klub.

Novinkou jsou i akce gastronomické, které má v resortu na starosti nový šéfkuchař Tomáš Stehlík. Koncem června byla otevřena naše nová restaurace KE TVRZI, a tím dostala gastronomie v resortu zcela nový rozměr. Můžete k nám přijet na polední menu nebo na menu à la carte, dětem můžete objednat například pizzu, a o víkendech si můžete vybrat některou z našich sezónních specialit. Posedět můžete nově na zahradní terase nad rybníky.

PŘEDBOJ MAPA

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 08:00 - 21:00

Cena fee:

Všední dny: 350 Kč

Víkendy a svátky: 500 Kč

Kontakt: 420  730 186 837

Web:

www.yardresort.cz

Příjezd do resortu:

Od Prahy: Z Prahy pojedete po dálnici D8-E55 směr Teplice → sjezd EXIT 1 (Mělník – Neratovice – Zdiby). Dále pojedete směr Neratovice → obchvat kolem Líbeznice a pokračujete dále na Neratovice → po cca 3km za Líbeznicí odbočíte vlevo → směr Předboj (1km).

V Předboji doporučujeme projet obcí až téměř na její konec (směr Panenské Břežany) a těsně před výjezdem z obce zatočíte doleva na hráz Předbojského rybníka, na které uprostřed odbočíte znovu vlevo již přímo do golfového areálu.

.

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ