mladá boleslav barevné

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
MLADÁ BOLESLAV

MB obrázek

Golf Mladá Boleslav se svým mistrovským osmnáctijamkovým hřištěm je otevřeno veřejnosti sedm dní v týdnu po celý rok. Hřiště se rozkládá na ploše 70ha v mírně vlnitém modelovaném terénu na okraji Mladé Boleslavi a jeho dominantou je Stolová hora.

Plně zavlažované mistrovské hřiště má par 72, délku z nejkratších odpališť 5056 a z nejdelších 6516 metrů. Projekt z rukou Ing. architektů M. Marynčáka a L. Jiráska má velice pěkný sportovní design a bylo vystavěno za použití moderních technologií. Nejznámější jamkou je pětiparová jamka č. 15, která je nejdelší v České republice, od mistrovského odpaliště vzdálená 652 m a je velkou výzvou pro každého golfistu.

MB mapa

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 08:00 - 19:00

Cena fee:

PO - ČT: 1 400 Kč

VÍKEND, SVÁTEK: 1 700 kČ

Kontakt: +420 739 456 992

Web:

www.golfmladaboleslav.cz

Příjezd do resortu:

Hřiště se nachází na trase Praha - Liberec, je dobře dostupné z rychlostní komunikace R10. V Mladé Boleslavi se k němu po sjezdu směr Kosmonosy (EXIT 46) dostanete po pěti minutách.

.

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ