GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
LÍŠNICE

Jedná se o oblíbenou devítku v blízkosti Prahy, která má svoji důležitost mimo jiné i z hlediska golfové historie. Golfový klub Líšnice byl založen v listopadu 1928 a stal se tak druhým nejstarším českým golfovým klubem. Mezi prvními členy GKL najdeme například Jana Masaryka.

Současnou podobu devíti nekřižujících se jamek dostalo hřiště až po otevření dvou posledních jamek č. 3 a 4 v roce 1998. V roce 1999 byla dokončena výstavba umělého zavlažování části hřiště, provázená výstavbou dvou vodních překážek. Typickým znakem hřiště jsou menší greeny a fairwaye bez větších terénních úprav. A také všudypřítomné auty téměř na každé jamce. I proto je lépe volit opatrnější hru. V roce 2006 bylo dokončeno kompletní zavlažování celého hřiště, což líšnickou devítku posunulo v kvalitě o notný kus dopředu.

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - PÁ: 08:00 - 21:00

SO - NE, svátek: 08:00 - 21:00

Cena fee:

Všední dny: 850 Kč

Víkendy a svátky: 1150 Kč

Kontakt: 420 603 383 238

Web:

www.gkl.cz

Příjezd do resortu:

Od Prahy: po rychlostní silnici R4, sjezd EXIT 10 na Jíloviště, Klínec, Líšnice. Resort se nachází mezi obcemi Klínec a Líšnice. Naleznete ho po pravé straně od silnice a nemůžete ho přehlédnout.

Od Strakonic: po rychlostní silnici R4, sjezd EXIT 15 na Řitka, Líšnice. Držte se na Líšnici. Resort se nachází až za obcí. Naleznete ho po levé straně silnice a nemůžete ho přehlédnout.

GPS: N 49°53′41.23” E 14°19′34.99”

Na hřišti se můžete těšit na 9 svým charakterem spíše rovinových a lučních jamek posazených do kopcovitého terénu s PARem 35. Zahrát si zde mohou všichni golfisté, kteří mají HCP 54 a lepší. Celková délka hřiště ze žlutých odpališť je 2474 metrů, z červených pak 2225 metrů. Nejdelší a zároveň nejtěžší jamkou je jamka č. 7/14.

K dispozici je rovněž driving range a restaurace v malé útulné klubovně.

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ