2006034 logo era golf resort

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

LÁZNĚ BOHDANEČ

LB

18 jamkové mistrovské hřiště leží v sousedství Lázní Bohdaneč a přírodní rezervace Bohdanečský rybník. Hřiště bylo citlivě zasazeno do existující přírody a v tomto směru patří mezi jedny z nejkrásnějších 18 jamkových hřišť u nás.  Určitě Vás zaujme také pestrostí jamek. Hřiště postupně prošlo v posledních třech letech řadou změn zaměřených na zvýšenou pohodu hráčů a významné zlepšení kvality hracích ploch i jejich okolí. Cílem aktuálního designu je to, aby hřiště bylo  milosrdné k hráčům s vysokým HCP a zároveň zůstal zachován vysoce sportovní ráz pro hráče s nízkým HCP.  Že se to podařilo potvrzují i názory nejlepších českých profesionálů, kteří se již tradičně setkávají na našem hřišti v rámci turnaje GASCO Open.

Celý golfový areál se vyznačuje přívětivou atmosférou a golfisté se sem rádi vrací nejen za kvalitním a zajímavým hřištěm ale i díky "rodinné venkovské" atmosféře. Hřiště nabízí také řadu dalších aktivit, které mohou využít "nehrající" návštěvníci našeho resortu. V těsném okolí hřiště je síť cyklotras, naučné stezky a národní technická památka Opatovický kanál s pozůstatky středověké rybniční soustavy s poklidným tokem pro vodáky. Přímo v resortu si můžete vypůjčit kánoe nebo také kola. Můžete se tak vydat na prohlídku největší ptačí rezervace u nás nebo navštívit četné písníky, které nabízejí možnost kvalitního koupání.

bohdaneč mapa

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - PÁ: 08:00 - 20:00

SO - NE, svátek: 08:00 - 20:00

Cena fee:

PO-ČT: 800 Kč

PÁ: 900 Kč

Víkendy a svátky: 1 000 Kč

Kontakt: 420 723 625 525

Web:

www.gcpa.cz

Příjezd do resortu:

Od Prahy: po dálnici D11, sjezd EXIT 68 na silnici č. 36 na Lázně Bohdaneč. V centru odbočte doleva na silnici č. 333. Po zhruba 1 km budete mít areál po pravé ruce.

Od Hradce Králové: po silnici č. 333 na Lázně Bohdaneč. Zhruba 1 kmpřed Lázněmi budete mít areál po levé ruce.

Od Pardubic: po silnici č. 36 na Lázně Bohdaneč. V centru odbočte doprava na silnici č. 333. Po zhruba 1 km budete mít areál po pravé ruce.

GPS: 50°5'6.348"N 15°41'32.898"E

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ