GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
HODKOVIČKY

Golfová oáza v Praze, i tak se říká golfovému areálu v Hodkovičkách. Jen pár minut od centra české metropole najdete nejen 9-ti jamkové hřiště, ale také špičkové tréninkové zázemí i další zajímavé služby, které ocení každý golfista.

Hřiště na břehu Vltavy a s výhledy na majestátní Vyšehrad je přívětivé pro každého hráče už ze své podstaty – s délkou 2750 metrů nepatří k nejdelším, ale i tak prověří všechny kategorie golfistů. Množství vodních překážek, velké modelované greeny, vysoká kvalita fervejí i greenů a především možnost hry po celý rok, to jsou velké přednosti 9-ti jamkového hřiště v Hodkovičkách.

Nadstandardně vybavené tréninkové zázemí nabízí krytý driving s umělým osvětlením umožňující hru i ve večerních hodinách, putting a pitching greeny jsou samozřejmostí. Zkušení i začínající hráči najdou pomoc u zkušených trenérů Akademie Skopový i ve studiu analýzy švihu. Příjemnou atmosféru areálu pak dotváří restaurace Agnes. Zkrátka, Hodkovičky mají švih. Poznejte to sami…

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - PÁ: 08:00 - 20:00

SO - NE, svátek: 08:00 - 20:00

Cena fee:

Všední dny: 1000 Kč

Víkendy a svátky: 1400 Kč

Kontakt: 420 737 284 377

Web:

www.hodkovicky.cz

Příjezd do resortu:

Z ulice Modřanská vpravo do ulice V Náklích a za druhým mostem vpravo do ulice Vltavanů. Po 200m dojedete do Hodkoviček.

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ