GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
BEŘOVICE

Severně od města Slaný a na dohled bájné hory Říp najdete u obce Beřovice hřiště se zajímavými osmnácti jamkami. Hřiště linksového typu s parem 72 nese označení mistrovské  právem.

Nabízí jamky, které si podle tvrzení místních nespletete, a které poskytují hráčům maximální míru soukromí při hře. Hráči mají možnost výběru z pěti sad odpališť, i proto si v Beřovicích zahrají hráči všech kategorií. Najdete tu i kompletní zázemí - veřejnou devítku, driving range a další tréninkové plochy a také restauraci. Výzvou pro všechny, co hřiště ještě nevyzkoušeli, je rekord hřiště 68 ran.

Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - PÁ: 09:00 - 21:00

SO - NE, svátek: 09:00 - 21:00

Cena fee:

Všední dny: 1000 Kč

Víkendy a svátky: 1500 Kč

Kontakt: 420 312 591 112

Web:

www.gcbr.cz

Příjezd do resortu:

Od Prahy: po rychlostní silnicií R7 do Slaného. Projeďte městem a pokračujte rovně na silnici č. 118 směr Želevčice a Beřovice. Zde se již řiďte místním značením k areálu, který se nalézá téměř v centru obce.

Od Teplic: po dálnici D8, sjezd EXIT 18 na Velvary. Po silnici č. 16 směr Slaný. V obci Vítov odbočte doprava na Beřovice. Dále se již řiďte místním značením k areálu, který se nalézá téměř v centru obce.

GPS:50°16'14.731"N 14°7'32.241"E

Rovněž můžete využít cvičnou golfovou akademii na 9 jamek, terasu, driving range, restauraci a Indoor.

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ