Nejlevnější golfové členství se hrou bez omezení na českém trhu je Řádné členství od BestGolf Blue Sky. S tímto členstvím získáte možnost hry zdarma na těchto hřištích s garancí hry a další výhody. Pokud zvolíte toto členství pro rok 2015, za 7.777,-Kč, získáte:

Zobrazte si podrobné podmínky čerpání jednotlivých slev.

Koupí tohoto členství přispějete 20 Kč na činnost veřejně prospěšné společnosti Pomocné tlapky a občanskému sdružení Surya.

Jak se stanete členem?

Je to velmi jednoduché. Vyplňte přihlášku, kterou najdete zde. Členský příspěvek můžete uhradit vybranou platební metodou. Rovněž se můžete zastavit v golfovém obchodě BestGolf Shop a u dobré kávy přihlášku vyplnit. V takovém případě je možná platba pouze v hotovosti.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2015?

Kartičky jsou vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Za malý poplatek můžeme členskou kartičku zaslat na vyžádání.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Jak vypadá rezervační systém, se můžete podívat zde

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Vycházíme z fair play přístupu a tak garantujeme minimálně jednu hru na každém hřišti (garance v rezervačním systému). K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. Navíc každý golfista si může rezervovat 1 x v průběhu za sedm dní na každém hřišti nebo v aktuální den, pokud je volné místo. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Z praxe v průběhu roku 2014 máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti minimálně 2 x a vícekrát. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst, tak aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění, pokud se uvolní tee time, zcela zdarma, tato služba je navíc a je negarantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 2 hráče.

Klikněte zde pro zobrazení podrobných podmínek využívání Řádného členství.