GOLFOVÉ KURZY

Nikdy jste nebyli na hřišti? Chcete ochutnat golf? Naše golfové kurzy jsou tu pro Vás!

Přemýšlíte, že začnete hrát golf? Pokud ano, máme pro Vás jedinečné golfové kurzy vedené s lidským přístupem pro jednotlivce i skupiny. Vhodný golfový kurz si u nás vyberete ať už s golfem začínáte, nebo patříte mezi golfové pokročilce. Naše kurzy jsou uzpůsobeny potřebám všech výkonostních úrovní!

Máte rádi klid a chcete si užít pozornost trenéra maximálně měrou? Pak si vyberte individuální lekci, která je koncipována tak, aby Vám poskytla maximální možnou míru informací a praktických dovedností.

Chcete hrát s partou přátel či kolegů? Pak si společně vyberte skupinové lekce, při kterých Vás čeká nejen zlepšení Vašich golfových dovedností, ale také spousta legrace a zábavy.

začátečníci
 
il sl
   
tlacitko info  tlacitko info 
   
Ochutnej Staň se golfistou
   
tlacitko info tlacitko info
 
POKROČILÍ
 
5452  5461
   
tlacitko info tlacitko info
   
 5443 5458 
   
tlacitko info tlacitko info

 

Přihlášku do golfového klubu Bestgolf BlueSky  si můžete nyní

stáhnout v pdf formátu

pohodlně vyplnit na počítači a odeslat nám na email: klub@bestgolf.cz

 

 

 

781 logo KotlinaT LOGO

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
TEREZÍN

 

 

STAŇ SE ČLENEM

BLUE SKY GOLF CLUBU 

PŘIHLÁŠKA
TEREZÍN 
 

Vítejte na golfovém hřišti Kotlina v Terezíně, novými návštěvníky mimojiné nazývaném "překvapivým". Nechte se také překvapit jak úrovní hřiště, zázemí a služeb, které byste čekali pouze u špičkových 18ti jamkových resortů, tak příznivými cenami. Přijďte si dobře zatrénovat, dobře zahrát, dobře se najíst. Na Kotlině k tomu ani nepotřebujete celý den, našich 9 dostatečně dlouhých jamek si zahrajete i za 2 hodiny.

Díky překvapivé dostupnosti a kvalitní příjezdové komunikaci po silnici 1. třídy v bezprostřední blízkosti exitu z D8 budete zase rychle tam, kde musíte nebo potřebujete být. Máte-li ovšem čas nebo chuť na 18 jamek s obědem nebo večeří, i na Kotlině si je zajisté příjemně užijete, hřiště ani restaurace rozhodně nejsou nudné. Stavte se, rádi vás uvidíme.

 

  

terezín mapa

 

 

 
Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 09:00 - 17:00

 

Cena fee:

PO - ČT: 850 Kč

Víkend, svátek: 990 Kč 

Kontakt: 420  608 400 377

Web:

www.golfkotlina.cz

Příjezd do resortu:

Z centra Prahy: Sjezd z dálnice D8, exit 35: pokračujte vpravo po silnici č. 608 ve směru Doksany, Terezín až do Terezína (cca 5 km). Projeďte Terezín po hlavní silnici ve směru na Litoměřice a hned za značkou Terezín odbočte doprava do areálu golfového hřiště Kotlina.

Od Severu a Východu: Přijeďte do Litoměřic, z hlavní kruhové křižovatky vyjeďte posledním výjezdem ve směru na Terezín, Praha. Přejeďte most přes Labe a pokračujte rovně na Terezín. Po cca 2 km vyjeďte z kruhové křižovatky posledním výjezdem na Terezín a po cca 100 m těsně před značkou Terezín odbočte doleva do areálu golfového hřiště Kotlina

GPS: 50.514801E, 14.14239N

 

 

 

.

 

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ

 

 

zbraslav barva

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
ZBRASLAV

 

 

STAŇ SE ČLENEM

BLUE SKY GOLF CLUBU 

PŘIHLÁŠKA
ZBRASLAV 
 

Prague City Golf je inspirovaný linksovými hřišti ve Skotsku a Irsku. Na jeho podobě se podílel zkušený britský architekt Jeremy Ford, německý golfový profesionál s českými kořeny Alex Čejka a shaper přezdívaný „Leonardo da Vinci s bagrem“ Mick McShane. Najdete zde tzv. spill offs, uměle vytvořené terénní vlny, plochy s červenými písky tzv. sandy wastes i klasické linksové pot bunkers. Disponuje rozsáhlými tréninkovými plochami, jedním z největších driving range v ČR, cvičnou 19.jamkou a největším puttovacím greenem v ČR.

Prague City Golf je centrem golfového vyžití pro širokou škálu golfistů od dětského do seniorského věku. Disponuje 18. jamkovým mistrovským hřištěm pro hráče všech úrovní, rozsáhlými tréninkovými plochami, jedním z největších driving range v ČR, cvičnou 19.jamkou a největším puttovacím greenem v ČR.

Tento unikátní 18ti jamkový green je opravdovou výzvou pro zkušené hráče a zároveň ojedinělým místem na trénink hráčů všech úrovní. Zároveň je to vhodný prostor pro uspořádání firemních turnajů či teambuildingových akcí. Himálaje jsou největším puttovacím greenem v České republice inspirovaným slavným Ladies putting course of St. Andrews. Název odkazuje k nevyššímu pohoří světa a jednotlivé jamky na hřišti nesou jména horských vrcholů jako Mount Everest, Kangchenjunga, Lhotse, Makalu, Cho Oyu, Dhaulagiri, Manaslu, Nanga Parbat, Annapurna, Shisha Pangma, Gyachung Kang, Annapurna II, Himalchuli, Ngadi Chuli, 

  

ZBRASLAV MAPA 2

 

 

 
Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 07:30 - 19:30

 

Cena fee:

PO - NE: 890 Kč

 

Kontakt: 420  608 495 465

Web:

www.yardresort.cz

Příjezd do resortu:

Z centra Prahy: výpadová silnice (Strakonická) přes Chuchli směr R4 na Strakonice, EXIT Lipence, potom podle ukazatelů

Z D1: přes Pražský jižní okruh (D0/R1) směr D5, za Cholupickým tunelem, EXIT R4 STRAKONICE, potom EXIT Lipence, dále podle ukazatelů

Z D5: přes Pražský jižní okruh (D0/R1) směr D1 za Lochkovským tunelem, EXIT R4 STRAKONICE, potom EXIT Lipence, dále podle ukazatelů

Z R4 směr Praha: EXIT Lipence, potom podle ukazatelů

 

 

 

 

 

.

 

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ

 

 

logo Stara Boleslav barva

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
STARÁ BOLESLAV

 

 

STAŇ SE ČLENEM

BLUE SKY GOLF CLUBU 

PŘIHLÁŠKA
BOLESLAV 
 

Golfové „lázně“, kde si spravíte náladu, zdraví i hru Označení „lázně“ patří Staré Boleslavi právem: nenáročné, milé hřiště, které umožní i méně zdatným hráčům, aby tu na některých jamkách zahráli par. Hřiště je dva kilometry od Staré Boleslavi ve směru na Mělník, u Proboštských rybníků; z centra Prahy je to jen 30 kilometrů. Hřiště vzniklo na místě po těžbě písků, obklopují ho zdejší dvě umělá jezera a z jedné strany také stále činná pískovna. Ve všedních dnech tu může být menší ruch, o víkendech slyšíte jen zvuky startujících letadel z letiště, které je hned vedle klubovny a vypadá jak z obrazů Kamila Lhotáka.

Hřiště je krátké, namísto běžných čtyř a půl hodiny se dá 18 jamek obejít za málo přes tři hodiny, často si tu lidé zahrají jen devítku. Ideální na hru po práci, vhodné pro ženy, děti atd. S výjimkou téměř dvousetmetrové tříparové jamky č. 9 (179 z červených) jsou všechny jamky spíše kratší, profil je rovinatý, ferveje relativně široké a na okrajích mírně modelované. Grýny kvalitní a nezáludné. Jediným problémem může být nevelký prostor areálu - pozor na letící míčky. Ale má to zase svou herní výhodu, nejsou tu vnitřní auty a z vedlejší ferveje můžete pohodlně odehrát. Voda obklopuje polostrovní grýn jamky č. 2, i proto tahle jamka patří k nejhezčím na hřišti. Menším nebezpečím jsou keře a stromy na okrajích hřiště, ale většinou jsou značeny jako vodní překážka či půda v opravě. Plusem je i to, že díky malé nadmořské výšce a teplému podnebí polabské nížiny se tu dá hrát prakticky celoročně. A vždy ochotná obsluha v recepci.

  

stara boleslav MAPA

 

 

 
Otevírací doba:

Hřiště je OTEVŘENO

PO - NE: 07:30 - 19:30

 

Cena fee:

VŠEDNÍ DEN: 700 Kč

VÍKEND, SVÁTEK: 990 

Kontakt: 420  326 911 325

Web:

www.gcsb.cz

Příjezd do resortu:

Hřiště se nachází jižně od obce Borek v blízkosti letiště sportovních letadel, vyznačeného na mapě symbolem letadla.

Při cestě po dálnici R10-E65 použijte EXIT 14. Ve Staré Boleslavi odbočte doprava na silnici 331, směr Mělník. Asi po 2 km jízdy přijedete ke hřišti.

GPS: N 50°12'29'' E 14°39'27''

 

 

 

.

 

JAK SE STÁT ČLENEM GCBBS   HŘIŠTĚ V RÁMCI JEDNOTLIVÝCH ČLENSTVÍ

 

 

Podkategorie