BEST2

7 HŘIŠŤ ZDARMA

Golfové členství BEST2 je ideálním řešením pro každého, kdo hledá ekonomickou variantu golfového členství s neomezenou hrou. Toto golfové členství přináší všechny výhody, které znáte z golfového členství BEST1. Za zcela úžasnou cenu 6 500 Kč získáte pro rok 2019 tyto jedinečné výhody:

1. Neomezenou hru na 7 hřištích v rámci denní kapacity ZDARMA Líšnice (4 místa na 9 jamek), Motol (4 místa na 9 jamek), Stará Boleslav (4 místa na 9 jamek), Poděbrady (3 místa na 18 jamek), Molitorov (3 místa na 18 jamek), Botanika (4 místa na 18 jamek), Štiřín (4 místa na 18 jamek).
  2. Garanci minimálně 3 her na každém hřišti. Zpravidla však členové v rámci neomezeného členství s garancí hry čerpají mnohem více her. Garance je dána rezervačním systémem a omezenou kapacitou tohoto členství. Jakmile dojde k naplnění kapacity, nakoupí GC Bestgolf Blue Sky u hřišť další hrací místa.Tím je zajištěn komfort a dostatečná dostupnost volných hracích míst pro všechny, kteří si toto členství zakoupí.
  3. Garanci spokojenosti - pokud nebudete se členstvím spokojení, vrátíme Vám členský příspěvek ponížený o cenu registrace v ČGF včetně administrativních poplatků a o pultovou cenu odehraných golfových fee. Garanci spokojenosti lze uplatnit do 90 dnů od zakoupení členství.
  4. Registraci v ČGF na rok 2019.
  5. 1 lekci golfu ZDARMA od našich trenérů z Bestgolf Academy.
  6. Řadu slev na partnerských hřištích (klikněte zde pro zobrazení Reciprocit).
  7. Slevu 50% na trénink v Bestgolf Academy.
  8. Slevu 15% na nákup golfového vybavení v Bestgolf Shopu s garancí nejnižší ceny.
  9. Green fee zdarma na turnajích pořádaných GCBBS.
  10. Přednostní nabídku golfových slev na green fee a zboží formou newsletteru.

Kromě již tak velmi výhodného golfového členství nabízíme celou řadu možností, jak získat slevu z ročního poplatku. Slevy pro studenty, seniory, rodinné členství, slevy při doporučení nových členů a v neposlední řadě členství zdarma při zakoupení golfového vybavení v našem golfshopu.

Kdy a jak dostanu členskou kartičku ČGF na rok 2019?

Kartičky jsou k vyzvednutí na recepci  GCBBS okamžitě po vytisknutí a předání ze strany ČGF (zpravidla to bývá v průběhu března/dubna). Na vyžádání Vám můžeme za malý poplatek členskou kartičku zaslat poštou.

Hru si můžete zabookovat v našem rezervačním systému. Ukázku, jak vypadá rezervační systém, naleznete zde.

Jak je zajištěno, že si zahraji?

Vycházíme z fair play přístupu, a proto garantujeme minimálně 3 hry na každém hřišti (garance v rezervačním systému). K tomuto jsme přistoupili zejména z důvodu zjednodušení rezervace pro pracovně vytížené golfisty. V letošním roce byla hrací místa využívaná hlavně o víkendech, kdy je největší zájem o hru. V průběhu týdne je vždy nějaká herní varianta. Z praxe v průběhu roku 2018 máme zkušenost, že si členové zahráli na každém hřišti více než 3x, garance 3 her se tedy v praxi osvědčila. Na počet členů klubu je vytvořena kapacita hracích míst tak, aby byli členové s tímto členstvím spokojeni. Rovněž jsme připravili službu emailových upozornění na uvolněný teetime zcela zdarma. Tato služba je navíc a není garantovaná.

Je možné využít hrací místa i pro turnaje?

Obvykle ano, pokud turnaj pořádá golfové hřiště. Konkrétně je tato informace vždy uvedena v podmínkách každého golfového hřiště v rezervačním systému.

Mohu bookovat hru i za kamaráda?

Ano, u tohoto členství je možné bookovat i za 2 až 4 hráče v závislosti na kapacitě daného hřiště.

Jak mohu golfové členství zaplatit?

Golfové členství lze platit převodem na účet č. 27-7216800287/0100. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo, eventuelně své rodné číslo. Druhou možností je platba osobně V HOTOVOSTI na našem kamenném obchodě, který naleznete na adrese U Slovanky 9D, Praha 8 - Ládví.

BEST2 členství.